Promocja książki PODSZEPTY

25 lutego 2022r. w Bibliotece dla Dorosłych w Trzcińsku-Zdroju miało miejsce spotkanie autorskie Danuty Szulczyńskiej-Miłosz, promujące jej książkę pt. Podszepty. Miała ona swoją premierę 11 lutego 2022 r. Książka została zakwalifikowana przez wydawnictwo jako thriller chociaż jednoznacznie nie można jej określić, ponieważ skupia w sobie różne gatunki (powieść obyczajową, psychologiczną, kryminalną, sensacyjną). Jedno jest pewne, że pochłania czytelnika od pierwszych stron i gwarantuje dobrą, ekscytującą lekturę.

Pani Danuta wychowała się i mieszka z rodziną w Trzcińsku-Zdroju. Jako dziecko dużo czasu spędzała w malutkiej księgarni, prowadzonej przez rodziców. Miejsce to wpłynęło na jej zainteresowania książką i literaturą. Od wielu lat związana jest z Gorzowem Wielkopolskim. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Szczecińskim. Publikowała w Pograniczach i Dyskursie. Napisała recenzję zewnętrzną oraz posłowie do Księgi ocalonych snów Krystyny Sakowicz.
Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem czytelników (także zamiejscowych), którzy zarzucali autorkę pytaniami. Niektórzy byli już nawet po lekturze Podszeptów i mogli podzielić się swoimi odczuciami. Zostały zaprezentowane trzy fragmenty z książki. Pięknie odczytała je pani Marianna Jakowiecka (po ówczesnym uzgodnieniu z autorką). Autorka opowiadała o bohaterach i swoim warsztacie pisarskim. Na zakończenie zainteresowani nabyli książki z dedykacjami. Było to z pewnością interesujące spotkanie.