Instruktor Eliza Karwowska kończy pracę w BiCK

Dnia 20.03.2024 uczestnicy tańców pożegnali swoją panią instruktor Elizę Karwowską, która przez 2,5 roku prowadziła zajęcia tańca w BiCK w Trzcińsku-Zdroju dla dzieci i dorosłych.

Zawsze uśmiechnięta, cierpliwa i pozytywnie nastawiona Eliza potrafiła stworzyć niepowtarzalną atmosferę podczas zajęć, zainteresować tańcem, który stał się antidotum na problemy dnia codziennego, również te zdrowotne. Zajęcia tańca dla uczestników stały się fizyczną aktywnością przynoszącą radość. Dla wielu z nich nawet pasją. Na scenie rozpoczęły się taneczne prezentacje dzieci- grupa taneczna ?Zdrój? w kilku odsłonach, dorosłych- ?Seniorit? i Seniora oraz tańce integracyjne z udziałem wszystkich tancerzy.

Pani instruktor skierowała do wszystkich uczestników podziękowania za udział w zajęciach i zaangażowanie, obdarowując drobnymi upominkami. Dzieciom uzmysłowiła, że każde jest niepowtarzalne i wyjątkowe w innych dziedzinach, podnosząc ich samoocenę. Były kwiaty i łzy wzruszenia. Na koniec na salę wjechał wielki tort. Zabrzmiało tradycyjne 100-lat.