Kacper Koster – wokalista BiCK zaśpiewa na Festiwalu Piosenki lat 60. i 70. w Wyszkowie – [transmitowanego jutro na żywo]

Kacper Koster wokalista Biblioteki i Centrum Kultury w Trzcińsku-Zdroju zaśpiewa podczas koncertu finałowego XXXI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki lat 60. i 70. pt.:”Powróćmy do piękna w słowie i muzyce” popularyzującym polską twórczość słowno-muzyczną (piosenkę) oraz polskich autorów i kompozytorów tworzących w latach 60. i 70.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo z Wyszkowskiego Ośrodka Kultury “Hutnik” w czwartek, 30 maja 2024 r. o godz. 16:45 pod adresem: https://www.youtube.com/live/WYNYqpqyQIA

W festiwalu wystąpi młodzież od lat 14, która będzie śpiewać ponadczasowe, wspaniałe piosenki, które młode pokolenie powinno dogłębniej poznać z racji ich piękna, walorów słowno-muzycznych i wychowawczych wartości. Nasz wokalista wystąpi jako trzeci.

Kacper to wielokrotny laureat konkursów i festiwali wokalnych wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych. Zachwyca głosem, interpretacją i osobowością.

Trzymamy kciuki za powodzenie i życzymy sukcesów. Kacper jest trzecim wykonawcą.