Kolejny Rodzinny rajd Rowerowy za nami (FOTO)

Blisko 100 osób wzięło udział w kolejnym trzecim już Rodzinnym Rajdzie Rowerowym “Rowerowa Familiada trasami Pomorza Zachodniego” zorganizowanym w dniu 07.08 przez Stowarzyszenie Aktywni, BiCK, UM oraz OSP. Piękna słoneczna pogoda zgromadziła wielu miłośników rowerów na rodzinnej wycieczce, której szlak tym razem biegł na miejsce piknikowe przy Jeziorze Babinek. Trasa rajdu to ok. 30 km w obie strony i była dość wymagająca. Prowadziła ona drogą powiatową przez miejscowości Stołeczna, Piaseczno oraz ścieżkami leśnymi Nadleśnictwa Różańsko. Na miejscu w bardzo urokliwej lokalizacji z odpowiednią infrastrukturą oprócz poczęstunku i odpoczynku można było także wziąć udział sportowych zabawach ruchowych przeprowadzonych przez Andrzeja Wojciechowskiego i Reginę Brzezińską, a także pojeździć strażackim quadem. Organizatorzy serdecznie dziękują:

-Ireneuszowi Bylińskiemu za współpracę , pomoc techniczną i czuwanie nad sprawnym przebiegiem rajdu,
-Wolontariuszom którzy prowadzili poszczególne grupy rajdy za czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników,
-OSP Trzcińsko-Zdrój z ratownikiem medycznym Piotrem Biszczakiem za zabezpieczenie trasy rajdu. Po raz kolejny bardzo przydał się strażacki Quad który wjedzie wszędzie. Dziękujemy że zawsze możemy na was liczyć.
-Małgorzacie Truchan i druhom z OSP TZ za przygotowanie pysznej grochówki oraz wszystkim paniom za upieczenie ciasta,
-Reginie Brzezińskiej oraz pracownikom BiCK za pomoc przy organizacji rajdu,
-Radnej Agnieszce Kowalskie za pomoc w logistyce,
-Burmistrzowi Bartłomiejowi Wróbel za udział, wsparcie oraz ufundowanie nagród,
-Nadleśnictwu Różańsko za przygotowanie terenu i drewna na ognisko.
-Policji z Komendy w Chojnie za zabezpieczenie trasy przejazdu.
Wydarzenie odbyło się dzięki wsparciu Urzędu Miejskiego w Trzcińsku-Zdroju, Programu Społecznik zainicjowanym przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz Biblioteki i Centrum Kultury

#PomorzeZachodnie, #ProgramSpołecznik, #społecznik, #KARR