Koncert “LOR” 18.05.2024

Już za tydzień, w sobotę 18 maja zapraszamy na niezwykły koncert, który odbędzie się w ramach X Nocy Muzeów w Trzcinsku-Zdroju. Dziewczyny z “Lor” łączy niezwykłą więź, którą można zaobserwować nie tylko na scenie, ale także w ich muzyce i social mediach. Właśnie ta prawdziwość i szczerość sprawia, że zespół wyprzedaje bilety na swoje koncerty w największych miastach w Polsce!

Na swoim koncie zespół ma występy na najważniejszych scenach w Polsce i za granicą, m.in. na Opener Festival, OFF Festival, Orange Warsaw Festiwal, a także koncercie w Parlamencie Europejskim, a ich muzykę można m.in. w serialach i programach telewizyjnych, stacji takich jak jak TVN (“Pod Powierzchnią”, “Nieobecni”) oraz Netflix (“Otwórz Oczy”). Zespół miał również zaszczyt uczestniczyć w kreowaniu ścieżki dźwiękowej do filmu “Chłopi” współpracując przy singlu “Zima – Nisko Słonko”.

Ich muzyka początkowo wybrzmiewała w języku angielskim, ale z najnowszym albumem “Panny Młode” wróciły do języka ojczystego, nadając mu niesamowitego wymiaru. Ich twórczość to głos młodego pokolenia, mówiący o sprawach, które często pozostają w ukryciu.

Zachęciliśmy? Posłuchajcie co im w duszy gra i  widzimy się w Trzcińsku-Zdroju!

Patronami wydarzenia są: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego i  Pomorze Zachodnie oraz Powiat Gryfiński ludzie i wydarzenia, Pomorze Zachodnie News PomorzeZachodnie.travel