Koncert z różami dla Pań i Panów …

Dnia 11.03.2023 r. z okazji Święta Kobiet i Dnia Mężczyzn w BiCK miał miejsce koncert z różami” w wykonaniu Marty Bejmy i instrumentalistów. Dyrektor BiCK R. Brzezińska powitała gości, informując o sukcesach zespołów i solistów działających w BiCK pod kier. E. Moska podczas Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej w Krakowie. Ponadto Zespół “Szyk” przeszedł I etap eliminacji i zaprezentuje się podczas czerwcowych przesłuchań na 43 Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Laureaci wystąpili w piosence “Prawda“. Kalina Pieróg w duecie z Leną Kołodziejską zaśpiewały piosenkę “Wcale nie, ależ tak.

Wydarzenie było okazją na złożenie pięknych życzeń, ale także na wyrażenie ciepłych uczuć. Były serdeczności od Przewodniczącego Rady, Burmistrza i pracowników BiCK dla wyjątkowych Pań i miłych Panów. Potem na scenie pojawili się artyści z BEJMAprojektu, który został stworzony przez Martę Bejmę, z miłości i pasji do muzyki. Zabrzmiało FilmoGranie – najpiękniejsze utwory filmowe z Polski i ze świata.

Ciekawa, nastrojowa aranżacja sali wypełnionej różami, klimatyczne światło, zróżnicowany repertuar, wywołały romantyczny nastrój, sprawiając, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie a przede wszystkim, odpocząć od codziennych spraw. Muzycy szybko weszli w interakcję z publicznością, zapraszając do wspólnego śpiewania. Oprócz saksofonu, gitary i klawiszy muzycy zagrali także na klarnecie i kiju deszczowym, wykonując kilka efektownych solówek. Na koniec wiersz o kobiecych wdziękach wygłosił Jan Bosek.