Rodzinny Rajd Rowerowy – 4.06.2023

Zapraszamy na Rodzinny Rajd Rowerowy – Odjazdowy Bibliotekarz “Tajniki naszych lasów” który odbędzie się w niedzielę 4 czerwca 2023 roku. Zbiórka i obowiązkowa rejestracja uczestników o godz. 10.30 na Rynku w Trzcińsku-Zdroju. Start rajdu godz. 11.00. W tym roku jedziemy drogami leśnymi z Trzcińska-Zdroju przez Strzeszów do Szkółki Leśnej w Swobnicy. Długość całej trasy to ok. 22 km.

W programie:

– Piknik w Swobnicy (Szkółka Leśna)

– Spotkanie z Leśniczym

– Przejście ścieżką edukacyjną

– Wspólna gimnastyka uczestników

– Bookcrossing

– Wspólny posiłek

Każdy uczestnik Rajdu będzie na czas przejazdu ubezpieczony i ma obowiązek zapoznać się i stosować się do Regulaminu Rajdu, który dostępny jest na stronie www.bicktz.pl, www.trzcinsko-zdroj.pl oraz u organizatorów. Powrót ok godz. 15.00. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będzie OSP Trzcińsko-Zdrój.

Rajd “Odjazdowy Bibliotekarz” jest jednym z 4 wyjazdów rowerzystów, podczas którego można otrzymać pieczątkę do specjalnej książeczki Rowerowej Familiady. Osoba, która uzyska wszystkie 4 pieczątki, weźmie udział w losowaniu roweru ufundowanego przez Burmistrza Gminy Bartłomieja Wróbla. Wydarzenie jest dofinansowane przez Program Społecznik 2022-2024 zainicjowanego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Więcej informacji o Rajdzie uzyskać można w Bibliotece i Centrum Kultury.

#PomorzeZachodnie, #ProgramSpołecznik,#społecznik, #KARR