“SZKOŁA DLA RODZICÓW”

Powiększ obraz

ZAPISY “SZKOŁA DLA RODZICÓW” – to program spotkań dla każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi.

“Szkoła dla rodziców” to cykl 6 spotkań, podczas których uczestnicy mają okazję rozwinąć swoje rodzicielskie kompetencje.  Spotkania te prowadzone są metodą warsztatową i mają charakter psychoedukacyjny. Dzięki nim uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie wyznaczać zdrowe granice w procesie wychowania i jak jest to istotne.

Rodzice nabędą umiejętności słuchania, okazywania uczuć i pełnej akceptacji. Poznają i przećwiczą metody zachęcające dziecko do współpracy i samodzielności. Dowiedzą się, w jaki sposób  budować reguły, wyciągać konsekwencje i rozwiązywać sytuacje konfliktowe.

Cykl spotkań odbędzie się w  atmosferze dialogu i wymiany wzajemnych doświadczeń z zachowaniem pełnych obostrzeń sanitarnych. Warsztaty odbędą się w siedzibie Placówce Wsparcia Dziennego przy ul Młyńskiej 4 (wejście od strony amfiteatru)

Planowany termin 1 zajęć to 03.08.2021 r.

Zapisy do 30.07.2021r. w godzinach pracy (8 00– 16 00) Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Trzcińsku-Zdroju ul. Młyńska 4 (Tel. +48 515 805 958).

Ilość miejsc ograniczona. Udział w warsztatach jest bezpłatny.