Wyjazd do teatru

Biblioteka i Centrum Kultury w Trzcińsku-Zdroju organizuje wyjazd do Teatru Polskiego w Szczecinie, na spektakl komediowy ?Weekend z R?, który odbędzie się w niedziela 23 października 2022 r. Bilet ulgowy wraz z przejazdem : 60,00 zł (z legitymacją emeryta), a bilet normalny: 70,00 zł. Wyjazd o godz. 14.00 z Rynku w Trzcińsku-Zdroju. Zapisy odbywają się w Bibliotece. Ilość miejsc ograniczona.
Zapraszamy na farsę mistrza gatunku!

O sztuce:

Krystyna i trzech mężczyzn o imionach rozpoczynających się na literę R. Ryszard – jej mąż. Robert – jej kochanek. Rafael – wzięty architekt wnętrz. I jeden weekend, który Krystyna zaplanowała w najdrobniejszych szczegółach: mąż wyjeżdża, kochanek przyjeżdża, a architekt ma czas, na wprowadzenie zmian w urządzeniu domu. Niestety, kobieta przez przypadek podsłuchuje fragment rozmowy telefonicznej męża i fakt ten wywołuje lawinę zdarzeń, przez które jej perfekcyjny plan rozpada się niczym domek z kart. Czy po tym burzliwym weekendzie Krystyna i Ryszard będą nadal małżeństwem? Czy obojgu uda się utrzymać w tajemnicy swoje romanse (tak, tak, Ryszard też nie jest święty…)? Czy, w końcu, ich dom zyska nową wnętrzarską odsłonę? Przekonajcie się Państwo sami!

OBSADA:

Małgorzata Iwańska (KRYSTYNA atrakcyjna londyńska żona), Adam Zych (RYSZARD – jej mąż),

Katarzyna Bieschke-Wabich (DOROTA – jej przyjaciółka), Piotr Bumaj (ROBERT – jej francuski kochanek), Sławomir Kołakowski (MUNDEK – mąż Doroty), Jacek Piotrowski (RAFAEL – modny projektant wnętrz)