Zapraszamy na Rodzinny Rajd Rowerowy

Rodzinny Rajd Rowerowy “Rowerowa Familiada” Trasami Pomorza Zachodniego, który odbędzie się w Niedzielę 7 sierpnia 2022 r. Zbiórka o godz. 10.30 na parkingu koło sklepu Dino przy ul. Ceglanej 1, gdzie odbędzie się obowiązkowa rejestracja uczestników. Start rajdu o godz. 11.00. Jedziemy drogą powiatową przez miejscowości: Stołeczna, Piaseczno, Babin na pole biwakowe nad jeziorem przy miejscowości Babin, gdzie odbędzie się piknik integracyjny. W program przewidziano m.in.:
wspólny posiłek integracyjny,
ognisko z pieczeniem kiełbasek;
gry i zabawy dla dzieci i dorosłych z nagrodami;
przejażdżki Quadem OSP;
pogadanka na temat bezpiecznego poruszania się po drogach oraz postaw ekologicznych.

Organizatorzy zapewniają ubezpieczenie oraz wyżywienie dla wszystkich uczestników. Dzieci poniżej 12 lat jadą z opiekunem oraz muszą posiadać pisemna zgodę rodziców lub opiekunów prawnych (druk zgody do odebrania w Bibliotece oraz na stronach internetowych BiCK oraz UM ). Wskazane, by każdy uczestnik zapoznał się z Regulaminem Rajdu dostępnym na stronie BiCK www.bicktz.pl, Facebooku BiCK, stronie Urzędu Miejskiego i stosować się do jego przestrzegania. Trasę przejazdu zabezpiecza OSP Trzcińsko-Zdrój z ratownikiem medycznym oraz Policja. Długość całej trasy ok. 22 km, a czas przejazdu do punktu docelowego – ok 1 godz i 20 min. Powrót ok. godz.14.00. Więcej informacji pod numerem organizatora: Marcin Czesyk – 736991304 . Podczas rajdu będzie okazja zdobyć kolejną pieczątkę do specjalnej książeczki. Zebranie wszystkich pieczątek upoważnia do udziału w losowaniu nagrody głównej – roweru ufundowanego przez Burmistrza Gminy Trzcińsko-Zdrój. Do rajdu zapraszamy obywateli Ukrainy, którzy zamieszkują w naszej Gminie.

Wydarzenie odbędzie się dzięki wsparciu z Programu Społecznik zainicjowanym przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. #PomorzeZachodnie, #ProgramSpołecznik, #społecznik, #KARR

DO POBRANIA :